777 006 216
Navigace

Přestavby

Nenašli jste v základní nabídce vůz, který Vám vyhovuje, nevadí. Zařídíme Vám přestavbu vozidla dle Vašich představ od renomovaných společností na českém trhu, kterými jsou společnosti Hagemann, Montex, Carrier, Pony a další. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a proto jsme pro Vás připravili největší centrum nástaveb a přestaveb v ČR v síti Citroën. Máme certifikovaného a proškoleného specialistu na užitkové vozy a jejich přestavby.

 

NÁSTAVBY

 

Zaslat dotaz

 KATALOG PŘESTAVEB

 

KATALOG PŘESTAVEB

SPOLUPRACE

 

 

Zprávy z Businesscentra

KATALOG RÉTROMOBILE

13. 02. 2019

U příležitosti stého výročí založení vydává Citroën speciální sběratelský katalog s vybranými 30 vozy zastupujícími 100 let historie značky. Výborná příležitost, jak si udělat nádhernou cestu v čase! Užijte si čtení…

EU rozhodla o razantním snížení emisí u aut

10. 10. 2018

Osobní automobily vyráběné v Evropské unii od roku 2030 by měly vypouštět o 35 procent méně oxidu uhličitého než v roce 2021, dodávky pak o 30 procent méně, uvedlo v úterý večer na Twitteru rakouské předsednictví EU. Po 13 hodinách jednání se na tom v Lucemburku v úterý pozdě večer dohodli ministři životního prostředí členských zemí.

Citroën 2CV - legendární kachna se světu ukázala před 70 lety

08. 10. 2018

Přesně před sedmdesáti lety, 7. října 1948, se na pařížském autosalonu poprvé představil dnes již legendární automobil, který výrazným způsobem motorizoval poválečnou Francii a další evropské země - Citroën 2CV, kterému nikdo neřekne jinak než „kachna”.