777 006 216
Navigace

Přestavby

Nenašli jste v základní nabídce vůz, který Vám vyhovuje, nevadí. Zařídíme Vám přestavbu vozidla dle Vašich představ od renomovaných společností na českém trhu, kterými jsou společnosti Hagemann, Montex, Carrier, Pony a další. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a proto jsme pro Vás připravili největší centrum nástaveb a přestaveb v ČR v síti Citroën. Máme certifikovaného a proškoleného specialistu na užitkové vozy a jejich přestavby.

 

NÁSTAVBY

 

Zaslat dotaz

 KATALOG PŘESTAVEB

 

KATALOG PŘESTAVEB

SPOLUPRACE

 

 

Zprávy z Businesscentra

AdBlue® na čerpacích stanicích

24. 08. 2019

Řidiči osobních auto, užitkových, kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na vybraných čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

 

 

KATALOG RÉTROMOBILE

13. 02. 2019

U příležitosti stého výročí založení vydává Citroën speciální sběratelský katalog s vybranými 30 vozy zastupujícími 100 let historie značky. Výborná příležitost, jak si udělat nádhernou cestu v čase! Užijte si čtení…

EU rozhodla o razantním snížení emisí u aut

10. 10. 2018

Osobní automobily vyráběné v Evropské unii od roku 2030 by měly vypouštět o 35 procent méně oxidu uhličitého než v roce 2021, dodávky pak o 30 procent méně, uvedlo v úterý večer na Twitteru rakouské předsednictví EU. Po 13 hodinách jednání se na tom v Lucemburku v úterý pozdě večer dohodli ministři životního prostředí členských zemí.