777 006 216
Navigace

Přestavby

Nenašli jste v základní nabídce vůz, který Vám vyhovuje, nevadí. Zařídíme Vám přestavbu vozidla dle Vašich představ od renomovaných společností na českém trhu, kterými jsou společnosti Hagemann, Montex, Carrier, Pony a další. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a proto jsme pro Vás připravili největší centrum nástaveb a přestaveb v ČR v síti Citroën. Máme certifikovaného a proškoleného specialistu na užitkové vozy a jejich přestavby.

 

NÁSTAVBY

 

Zaslat dotaz

 KATALOG PŘESTAVEB

 

KATALOG PŘESTAVEB

SPOLUPRACE

 

 

Zprávy z Businesscentra

NOVÝ CITROËN Ë-BERLINGO UŽITKOVÝ RODINNÝ VŮZ NABÍZÍ POHODLÍ A SVOBODU

13. 01. 2022

V roce 1996 se stává Berlingo jedním z prvních rodinných vozů určených především pro volný čas. CITROËN nyní rozšiřuje svoji nabídku o elektrickou verzi tohoto modelu. CITROËN ë-Berlingo je velmi praktický vůz s maximálně variabilním interiérem a velkým přepravním prostorem.
Nový CITROËN ë-Berlingo ocení zejména lidé vyznávající aktivní život, kterým není lhostejná otázka životního prostředí. Bez ohledu na věk najdou v Berlingu ideálního a všestranného partnera, který je naprosto bezpečně doveze za veškerými volnočasovými aktivitami.

Stát zaplatí podnikatelům část elektromobilu. Spustí nové dotace.

10. 01. 2022

Stát zaplatí podnikatelům část elektromobilu. Spustí nové dotace - Seznam Zprávy

 

CITROËN PŘIDÁVÁ ELEKTRICKOU VERZI ë-Berlingo

15. 11. 2021

ë-BERLINGO: K UZNÁVANÉ VŠESTRANNOSTI PRVNÍHO ZÁSTUPCE SEGMENTU „LUDOSPACE“ PŘIDÁVÁ CITROËN ELEKTRICKOU VERZI, ABY TAK REAGOVAL NA NOVÁ OČEKÁVÁNÍ SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

CITROËN Ë-JUMPY – 100% ËLECTRIC

28. 10. 2020

CITROËN Ë-JUMPY – 100% ËLECTRIC: PŘIJÍMÁNÍ OBJEDNÁVEK ZAHÁJENO I V ČESKÉ REPUBLICE

IDEÁLNÍ PARTNER PROFESIONÁLŮ V REŽIMU Ë-CONFORT