777 006 216
Navigace

Citroën spustil české virtuální muzeum značky

Muzeum začíná u Citroënu 10 HP Type A z roku 1919 a pokračuje přes spoustu modelů, konceptů a závodních vozů během dekád až k aktuálnímu C3 Aircross z roku 2018. Prezentace každého vozu je výborně zpracována. Auto je k prohlédnutí ze všech úhlů 360° pohledem, ale nechybí ani detailní fotografie nebo snímky od samotných majitelů. Podobně je zabírán i interiér, po kterém se lze rozhlížet myší, případně dotykem na mobilních zařízeních.

U každého auta začne také hrát hudba z jeho éry a celkově je zvuk podstatnou součástí prohlídky. Auto si lze nastartovat, ale k mání jsou i charakteristické zvuky daného modelu od zavírání dveří přes cvakání přerušovače blinkrů až po klakson.

Kdo by neměl dost, může si přečíst hromadu psaného materiálu, nahlížet do technických specifikací nebo si otevřít dobové brožury, reklamy a prospekty. Muzeum je najdete na adrese http://citroenorigins.cz/cs.

Zprávy z Businesscentra

NOVÝ CITROËN Ë-BERLINGO UŽITKOVÝ RODINNÝ VŮZ NABÍZÍ POHODLÍ A SVOBODU

13. 01. 2022

V roce 1996 se stává Berlingo jedním z prvních rodinných vozů určených především pro volný čas. CITROËN nyní rozšiřuje svoji nabídku o elektrickou verzi tohoto modelu. CITROËN ë-Berlingo je velmi praktický vůz s maximálně variabilním interiérem a velkým přepravním prostorem.
Nový CITROËN ë-Berlingo ocení zejména lidé vyznávající aktivní život, kterým není lhostejná otázka životního prostředí. Bez ohledu na věk najdou v Berlingu ideálního a všestranného partnera, který je naprosto bezpečně doveze za veškerými volnočasovými aktivitami.

Stát zaplatí podnikatelům část elektromobilu. Spustí nové dotace.

10. 01. 2022

Stát zaplatí podnikatelům část elektromobilu. Spustí nové dotace - Seznam Zprávy

 

CITROËN PŘIDÁVÁ ELEKTRICKOU VERZI ë-Berlingo

15. 11. 2021

ë-BERLINGO: K UZNÁVANÉ VŠESTRANNOSTI PRVNÍHO ZÁSTUPCE SEGMENTU „LUDOSPACE“ PŘIDÁVÁ CITROËN ELEKTRICKOU VERZI, ABY TAK REAGOVAL NA NOVÁ OČEKÁVÁNÍ SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

CITROËN Ë-JUMPY – 100% ËLECTRIC

28. 10. 2020

CITROËN Ë-JUMPY – 100% ËLECTRIC: PŘIJÍMÁNÍ OBJEDNÁVEK ZAHÁJENO I V ČESKÉ REPUBLICE

IDEÁLNÍ PARTNER PROFESIONÁLŮ V REŽIMU Ë-CONFORT