777 006 216
Navigace

Citroën C5 Aircross

Citroën v roce 2017 zahájil bezprecedentní ofenzívu SUV a představil dva nové vozy. Na šanghajském autosalonu to byl vůz C5 Aircross, který se na evropském trhu objeví do konce roku 2018.
Druhé kompaktnější SUV Citroën C3 Aircross bude představeno v nejbližší době a jeho prodej v Evropě bude zahájen v roce 2017.

  

PROHLÉDNĚTE SI CITROËN C5 AIRCROSS VE VIDEU

 

Citroën C5 Aircross, který svou inspiraci čerpá z koncepčního vozu Aircross z roku 2015, je průkopníkem nové řady. Při pohledu na něj zcela přirozeně vyvstává jeho odlišnost: jedinečný postoj vyzařující energii a sebevědomí, což je v naprostém souladu s DNA značky Citroën i se základními principy světa SUV.

 

DESIGN EXTERIÉRU:
ENERGICKÉ A ODHODLANÉ SUV

 
SUV s výraznou osobností:
C5 Aircross navazuje na principy SUV.
Jeho robustní propracovaný styl zcela postrádá aroganci díky vyváženosti tvaru a výrazným grafickým prvkům.

C5 Aircross je věrný DNA značky Citroën:
nabízí dvouúrovňový světelný podpis, technologická přední i zadní světla, střešní nosič, jednotlivé barevné prvky a nový vzhled prvků Airbump®.

TLUMIČE S HYDRAULICKÝMI DORAZY

 

Citroën se opřel o své zkušenosti i know-how inženýrů značky  a vyvinul nové odpružení, jehož cílem je vylepšit kvalitu odfiltrování nerovností, jež je pro Citroën typická a zákazníci značky ji vyhledávají. V rámci vývoje nového odpružení bylo podáno 20 patentů. Přítomnost těchto dorazů však inženýrům umožnila nabízet větší volnost zdvihu vozu C5 Aircross, což vytváří dojem „létajícího koberce“ a pocit, že auto nad nerovnostmi vozovky doslova letí.

 

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

 
Díky panoramatickému střešnímu oknu si můžete ve voze Citroën C5 Aircross užít jízdu pod širým nebem hned s prvními slunečními paprsky! Velké panoramatické střešní okno propouští do kabiny filtrované příjemné světlo. Interiér neustále ponořený do světla také posiluje pocit pohody.

Jakmile to počasí dovolí, neváhejte a otevřete střešní okno vozu Citroën C5 Aircross a díky velkému posuvnému a otevíratelnému oknu, které je zvýrazněno světelnými lištami, si užijte okolí.
Zprávy z Businesscentra

AdBlue® na čerpacích stanicích

24. 08. 2019

Řidiči osobních auto, užitkových, kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na vybraných čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

 

 

KATALOG RÉTROMOBILE

13. 02. 2019

U příležitosti stého výročí založení vydává Citroën speciální sběratelský katalog s vybranými 30 vozy zastupujícími 100 let historie značky. Výborná příležitost, jak si udělat nádhernou cestu v čase! Užijte si čtení…

EU rozhodla o razantním snížení emisí u aut

10. 10. 2018

Osobní automobily vyráběné v Evropské unii od roku 2030 by měly vypouštět o 35 procent méně oxidu uhličitého než v roce 2021, dodávky pak o 30 procent méně, uvedlo v úterý večer na Twitteru rakouské předsednictví EU. Po 13 hodinách jednání se na tom v Lucemburku v úterý pozdě večer dohodli ministři životního prostředí členských zemí.