777 006 216
Navigace

Citroën C5 Aircross

Citroën v roce 2017 zahájil bezprecedentní ofenzívu SUV a představil dva nové vozy. Na šanghajském autosalonu to byl vůz C5 Aircross, který se na evropském trhu objeví do konce roku 2018.
Druhé kompaktnější SUV Citroën C3 Aircross bude představeno v nejbližší době a jeho prodej v Evropě bude zahájen v roce 2017.

  

PROHLÉDNĚTE SI CITROËN C5 AIRCROSS VE VIDEU

 

Citroën C5 Aircross, který svou inspiraci čerpá z koncepčního vozu Aircross z roku 2015, je průkopníkem nové řady. Při pohledu na něj zcela přirozeně vyvstává jeho odlišnost: jedinečný postoj vyzařující energii a sebevědomí, což je v naprostém souladu s DNA značky Citroën i se základními principy světa SUV.

 

DESIGN EXTERIÉRU:
ENERGICKÉ A ODHODLANÉ SUV

 
SUV s výraznou osobností:
C5 Aircross navazuje na principy SUV.
Jeho robustní propracovaný styl zcela postrádá aroganci díky vyváženosti tvaru a výrazným grafickým prvkům.

C5 Aircross je věrný DNA značky Citroën:
nabízí dvouúrovňový světelný podpis, technologická přední i zadní světla, střešní nosič, jednotlivé barevné prvky a nový vzhled prvků Airbump®.

TLUMIČE S HYDRAULICKÝMI DORAZY

 

Citroën se opřel o své zkušenosti i know-how inženýrů značky  a vyvinul nové odpružení, jehož cílem je vylepšit kvalitu odfiltrování nerovností, jež je pro Citroën typická a zákazníci značky ji vyhledávají. V rámci vývoje nového odpružení bylo podáno 20 patentů. Přítomnost těchto dorazů však inženýrům umožnila nabízet větší volnost zdvihu vozu C5 Aircross, což vytváří dojem „létajícího koberce“ a pocit, že auto nad nerovnostmi vozovky doslova letí.

 

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

 
Díky panoramatickému střešnímu oknu si můžete ve voze Citroën C5 Aircross užít jízdu pod širým nebem hned s prvními slunečními paprsky! Velké panoramatické střešní okno propouští do kabiny filtrované příjemné světlo. Interiér neustále ponořený do světla také posiluje pocit pohody.

Jakmile to počasí dovolí, neváhejte a otevřete střešní okno vozu Citroën C5 Aircross a díky velkému posuvnému a otevíratelnému oknu, které je zvýrazněno světelnými lištami, si užijte okolí.
Zprávy z Businesscentra

NOVÝ CITROËN C4 X & NOVÝ ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4 X, KTERÝ V SOBĚ SPOJUJE ELEGANCI FASTBACKU, KULTIVOVANOST PROSTORNÉHO ČTYŘDVEŘOVÉHO VOZU A PŘÍSTUP SU

05. 09. 2022
  • Citroën představuje novou, elegantní, atraktivní a cenově dostupnou alternativu ke klasickým hatchbackům a SUV střední velikosti.
  • Nový Citroën C4 X a Citroën ë-C4 X v sobě spojují eleganci siluety fastbacku, moderní přístup SUV a s délkou 460 cm nadčasový charakter prostorného čtyřdveřového vozu.
  • Tato novinka významně přispěje k růstu mezinárodních prodejů značky Citroën.
  • C4 X a ë-C4 X nabízejí díky intuitivnímu rozhraní infotainmentu MyCitroën Drive Plus, které se poprvé objevilo v novém Citroënu C5 X, nejnovější úroveň konektivity.
  • ë-C4 X nabízí s elektromotorem o výkonu 100 kW / 136 k dojezd podle WLTP až 360 km a rychlé dobíjení 100 km/10 min při 100 kW DC.
  • Vozy kladou důraz na prostornost a celkově klidný zážitek, k čemuž přispívá velkorysý prostor pro kolena ve 2. řadě, velký zavazadlový prostor o objemu 510 litrů a elektrický pohon, který umožnuje nepřetržitý přístup do městských zón v tichosti a bez vibrací.
  • Oba vozy vynikají komfortem na palubě díky exkluzivnímu programu Citroën Advanced Comfort, který zahrnuje sedadla Advanced Comfort a odpružení Citroën Advanced Comfort®.
  • Mezi dostupné motory (v závislosti na trhu) patří tři benzinové motory Citroën PureTech a jeden dieselový motor, jakož i 100% elektrický motor pro ë-C4 X, který bude na řadě evropských trhů nabízen exkluzivně.    

NOVÝ CITROËN Ë-BERLINGO UŽITKOVÝ RODINNÝ VŮZ NABÍZÍ POHODLÍ A SVOBODU

13. 01. 2022

V roce 1996 se stává Berlingo jedním z prvních rodinných vozů určených především pro volný čas. CITROËN nyní rozšiřuje svoji nabídku o elektrickou verzi tohoto modelu. CITROËN ë-Berlingo je velmi praktický vůz s maximálně variabilním interiérem a velkým přepravním prostorem.
Nový CITROËN ë-Berlingo ocení zejména lidé vyznávající aktivní život, kterým není lhostejná otázka životního prostředí. Bez ohledu na věk najdou v Berlingu ideálního a všestranného partnera, který je naprosto bezpečně doveze za veškerými volnočasovými aktivitami.

Stát zaplatí podnikatelům část elektromobilu. Spustí nové dotace.

10. 01. 2022

Stát zaplatí podnikatelům část elektromobilu. Spustí nové dotace - Seznam Zprávy

 

CITROËN PŘIDÁVÁ ELEKTRICKOU VERZI ë-Berlingo

15. 11. 2021

ë-BERLINGO: K UZNÁVANÉ VŠESTRANNOSTI PRVNÍHO ZÁSTUPCE SEGMENTU „LUDOSPACE“ PŘIDÁVÁ CITROËN ELEKTRICKOU VERZI, ABY TAK REAGOVAL NA NOVÁ OČEKÁVÁNÍ SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ