777 006 216
Navigace

Berlingo Electric

Od 580.000,- Kč

Citroën Berlingo Electric obohacuje nabídku užitkových vozidel značky o verzi s elektromotorem, určenou především profesionálním řidičům.
Citroën Berlingo Electric se stejně jako verze ve spalovacím motorem nabízí ve 2 délkách: L1 (438 cm) a L2 (463 cm).
Jemný a tichý chod vozidla uspokojí jejich očekávání příjemných uživatelský ch funkcí a klidného řízení při každodenních jízdách

Zaslat dotaz

Baterie

Baterie ve formě dvou bloků jsou plně zabudovány pod podlahu v zadní části, díky čemuž si vozidlo ponechává bezchybné dynamické chování i všechny užitečné funkce verze se spalovacím motorem. Baterie, které využívají lithium-iontovou technologii, poskytují dojezd 170 km. Nabízejí 2 způsoby nabíjení:

 

 

 

Za pomoci klasické jednofázové 230 V zásuvky během maximálně 8 hodin (14 A) nebo 15 hodin (8 A). Tato doba se může lišit podle intenzity proudu v dané zemi.

 

 

 

Rychlé nabíjení, pomocí specifického nabíjecího zařízení napájeného třífázovým 380 V proudem, k nabití na 80 % stačí 30 minut (95 A).

 

 

Kabina Extenso umožňuje přepravu 3 osob a ještě více vylepšuje modularitu (modulovatelná a sklopná sedadla spolujezdců) i všechny užitečné funkce vozu. Maximální objem nákladového prostoru 3,7 m3 u verze L1 a 4,1 m3 u verze L2. Délka nákladového prostoru - na úrovni podlahy - činí 180 cm u krátké verze a 205 u delší verze a dokonce 300 cm resp. 325 cm po sklopení sedadle spolujezdců. Užitečné zatížení může dosahovat až 695 kg.

Více technologii

Palubní přístroje podporující ekologické řízení:

 

 

Ukazatel energie uvádí výkon baterie a množství rekuperace energie při zpomalení nebo brzdění. Ukazatel spotřeby energie. Ukazatel dodatečné spotřeby uvádí spotřebu vytápění a klimatizace, které jsou napájené hlavní baterií. Přizpůsobený navigační systém: ukazuje umístění nabíjecích stojanů a vyznačuje akční rádius vozu podle zbývajícího dojezdu.

Rekuperace energie:

 

 

Citroën Berlingo Electric využívá při zpomalení, ale také při brzdění kinetickou energii pro nabíjení baterií.

Klimatizace / Vytápění:

 

 

Systém klimatizace/vytápění Citroënu Berlingo Electric je plně elektrický a je vybaven funkcí „ECO“ pro snížení spotřeby.

Asistent pro rozjezd do svahu (Hill Assist)

 

 

Citroën Berlingo  je sériově vybaven asistentem pro rozjezd do svahu (Hill Assist), který je spojen se systémem ESP (Electronic Stability Program).

 

Zprávy z Businesscentra

AdBlue® na čerpacích stanicích

24. 08. 2019

Řidiči osobních auto, užitkových, kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na vybraných čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

 

 

KATALOG RÉTROMOBILE

13. 02. 2019

U příležitosti stého výročí založení vydává Citroën speciální sběratelský katalog s vybranými 30 vozy zastupujícími 100 let historie značky. Výborná příležitost, jak si udělat nádhernou cestu v čase! Užijte si čtení…

EU rozhodla o razantním snížení emisí u aut

10. 10. 2018

Osobní automobily vyráběné v Evropské unii od roku 2030 by měly vypouštět o 35 procent méně oxidu uhličitého než v roce 2021, dodávky pak o 30 procent méně, uvedlo v úterý večer na Twitteru rakouské předsednictví EU. Po 13 hodinách jednání se na tom v Lucemburku v úterý pozdě večer dohodli ministři životního prostředí členských zemí.