777 006 216
Navigace

AKTUALIZACE MAP DO NAVIGACÍ CITROËN

Portál je určen především pro Vás, kteří využívají benefitu aktualizací multimediálních zařízení  zdarma a mate určité základní počítačové znalosti. Po zadání VIN vozu se přímo zobrazí dostupnost nových map, nebo nové verze SW jejich jednotky.  Doporučujeme použít Flash disk velikosti max. 256GB a předem naformátovat na FAT32.

Pokud by jste si nevěděli s aktulaizací rady nebo jste se neodvážili sami - napište nám rádi Vám aktualizace provedeme na našem servisním oddělení. Tomáš Pavlu pavlu@autokpplus.cz 

Zprávy z Businesscentra

AdBlue® na čerpacích stanicích

24. 08. 2019

Řidiči osobních auto, užitkových, kamionové dopravy, autobusů a autokarů mají na vybraných čerpacích stanicích k dispozici AdBlue. Je to mimořádně čistý roztok speciálně vyvinutý pro dieselové motory se systémem SCR.

 

 

KATALOG RÉTROMOBILE

13. 02. 2019

U příležitosti stého výročí založení vydává Citroën speciální sběratelský katalog s vybranými 30 vozy zastupujícími 100 let historie značky. Výborná příležitost, jak si udělat nádhernou cestu v čase! Užijte si čtení…

EU rozhodla o razantním snížení emisí u aut

10. 10. 2018

Osobní automobily vyráběné v Evropské unii od roku 2030 by měly vypouštět o 35 procent méně oxidu uhličitého než v roce 2021, dodávky pak o 30 procent méně, uvedlo v úterý večer na Twitteru rakouské předsednictví EU. Po 13 hodinách jednání se na tom v Lucemburku v úterý pozdě večer dohodli ministři životního prostředí členských zemí.